نرم افزار - دیکشنری پیشرفته فومن سافت

نرم افزار - دیکشنری پیشرفته فومن سافت کاملترین و بهترین ابزار برای مطالعه مطالب نه تنها به زبان انگلیسی بلکه به بسیاری از زبان های دیگر می باشد.

محیط کاربر پسند، مجموعه امکانات کاربردی بی نظیر و دارا بودن کاملترین و قدرتمندترین دیکشنری موجود بازار با بیش از ۱۴,۵ میلیون واژه از ۱۶ زبان مختلف همگی در درون برنامه، این نرم افزار بسیار کاربردی را به بهترین ابزار برای مطالعه و ترجمه مطالب خارجی تبدیل نموده است.

رفتن به صفحه نرم افزار

نرم افزار ترجمه طلایی فومن سافت

نرم ترجمه طلایی محصولی بسیار کاربردی و مفید جهت مطالعه و ترجمه می باشد که برای اولین بار توسط شرکت فومن سافت تولید و به شما تقدیم می شود.

این نرم افزار با مجموعه ای از امکانات که در اختیار شما قرار می دهد، نه تنها شما را قادر می سازد که به راحتی و سرعت مطالب مورد نظر خود را ترجمه و مدیریت کنید، بلکه تجربه ای لذت بخش از امکان استفاده از منابع بیشمار و متنوع خارجی را به شما هدیه می کند.

رفتن به صفحه نرم افزار

نرم افزار نامه دان

در عصر ارتباطات، سرعت دسترسی به اسناد و اطلاعات نقش بسزائی ایفا می کند. سازمان ها برای تداوم و پیگیری فعالیت هایشان نیاز دارند مدارک و اسناد مربوطه را در جایی امن ضبط نمایند ، تا در مواقع لازم بتوانند به آنها دسترسی داشته باشند و کارها را به نحو احسن پیش ببرند. در اکثر سازمان ها، شركت ها و مراكز اطلاعاتی برای ایجاد، نگهداری و مراجعه سریع و آسان به گونه های مختلف اطلاعات از قبیل اسناد، نقشه ها، ....

رفتن به صفحه نرم افزار

نرم افزار میونبر - Swift Gadget

نرم افزار میونبر ابزاری کاربردی بوده که پس از نصب به منوی راست کلیک ویندوز تحت عنوان «نرم افزار میونبر - Swift Gadget» اضافه می شود. ابن برنامه ابزاری برای بالا بردن سرعت طبقه بندی و سهولت طبقه بندی اطلاعات طراحی شده که علاوه بر طبقه بندی دستی امکان طبقه بندی خودکار فایل های صوتی، تغییر اندازه و طبقه بندی تصاویر و بسیاری امکانات دیگر نیز در آن گنجانده شده است.

رفتن به صفحه نرم افزار

جشنواره نوروزی فومن سافت

به مناسبت فرا رسیدن نوروز 1398، شرکت فومن سافت جشنواره فروش نوروزی خود را آغاز کرده است.

جهت اطلاعات بیشتر به صفحه فروشگاه مراجعه نمائید.

برای رفتن به صفحه فروشگاه اینجا کلیک کنید


پشتیبانی

نرم افزار های کاربردی

محصولات

فروشگاه