نرم افزار – دیکشنری پیشرفته فومن سافت (مطالعه سریع)

نرم افزار - دیکشنری پیشرفته فومن سافت، کاملترین و بهترین ابزار برای مطالعه مطالب نه تنها به زبان انگلیسی بلکه به بسیاری از زبان های دیگر می باشد.
محیط کاربر پسند، مجموعه امکانات کاربردی بی نظیر و دارا بودن کاملترین و قدرتمندترین دیکشنری موجود بازار با بیش از 14.5 میلیون واژه از 16 زبان مختلف همگی در درون برنامه، این نرم افزار بسیار کاربردی را به بهترین ابزار برای مطالعه و ترجمه مطالب خارجی تبدیل نموده است.
قابلیت گشودن هر فایل متنی و یا حتی وبسایت در درون نرم افزار این امکان را به شما میدهد تا بدون نیاز به کپی پیست کردن های مکرر لغات در دیکشنری های مختلف بتوانید از تمامی امکانات نرم افزار برای مطالعه و ترجمه فایل ها و وبسایت های مورد نظر خود استفاده کنید و هنگام مطالعه تنها با کلیک بر روی هر کلمه تمامی معنی های آن را کنار فایل مورد نظر خود مشاهده کنید.
همچنین قادر خواهید بود تنها با راست کلیک روی کلمه یا عبارت مورد نظر خود ترجمه آن ها را در مترجم های متن گوگل، مایکروسافت، مک میلان و ... مستقيما در خود برنامه ببینید و دیگر نیازی به باز کردن مرور گر و وارد شدن به وبسایت های مترجم متن گوگل، مایکروسافت و مک میلان نخواهید داشت.

کاملترین و قدرتمندترین واژه نامه آفلاین موجود، در درون نرم افزار (بدون نیاز به اینترنت)

مجموعه کاملی از دیکشنری ها، از 16 زبان مختلف شامل زبان های انگلیسی، فارسی، آلمانی، فرانسوی، عربی، ترکی، پرتغالی، روسی، اسپانیولی، ایتالیایی، کره ای، ژاپنی، چینی، چک، یونانی، نروژی و ... همگی یکجا و در درون نرم افزار.

دسترسی سریع به ترجمه لغات و عبارت ها در مترجم متن گوگل

شما می توانید هر متن یا لغت مورد نظر خود را انتخاب کرده و به سادگی تنها با یک راست کلیک به ترجمه آن ها در مترجم متن گوگل مسقیما درون نرم افزار دسترسی داشته باشید.
با این امکان دیگر نیازی به کپی کردن متن ها و کلمات، گشودن مکرر صفحات مرورگر اینترنتی خود (فایر فاکس، کروم، اوپرا و ...)، وارد شدن به وبسایت مترجم متن گوگل و پیست کردن متون و کلمات مورد نظرتان برای دیدن معنی آن ها نخواهید داشت.
علاوه بر این شما می توانید یک بار و برای همیشه تنظیمات مربوط به زبان مبدا و مقصد را از طریق نرم افزار انجام داده و تنها نتایج ترجمه ها در مترجم متن گوگل را مسقیما در نرم افزار مشاهده نمائید.

امکان دسترسی سریع به پنجره مترجم متن مایکروسافت درون نرم افزار

کافیست به سربرگ «مترجم مایکروسافت» در نرم افزار رفته و متن مورد نظر خود را وارد نمایید تا ترجمه آن به شما نمایش داده شود.

واژه نامه آنلاین مک میلان (MacMillan)

شما می توانید به سادگی و تنها با راست کلیک روی عبارت مورد نظر خود معنی واژه یا عبارتی که انتخاب کرده اید را در واژه نامه آنلاین مک میلان مستقیم درون برنامه مشاهده نمائید.

دسترسی سریع به جستجو در تصاویر گوگل (Google Image)

یکی از روش های بسیار مفيد برای رسیدن به معنی دقیق کلمات، مشاهده تصاویر مرتبط با آن کلمات در اينترنت می باشد.
با نرم افزار - دیکشنری پیشرفته فومن سافت شما قادر خواهید بود تنها با راست کلیک روی لغت مورد نظر خود و بدون نياز به کپی پيست کردن و باز کردن مرورگر اینترنتی خود، نتايج جستجوی تصاویر مرتبط با کلمات مورد نظر خود را از گوگل ايميج در خود برنامه مشاهده کنید.

نصب و مدیریت واژه نامه ها

نرم افزار - دیکشنری پیشرفته فومن سافت به صورت پیشفرض به همراه واژه نامه های انگلیسی و فارسی نصب می شود.

شما به راحتی می توانید با مراجعه به وب سایت فومن سافت (اینجا) واژه نامه های مربوط به زبان مورد نظر خود را دانلود کرده و به برنامه اضافه نمائید.

علاوه بر این، شما می توانید به سادگی واژه نامه های نصب شده را با توجه به متن یا زبان مورد نیاز خود فعال و غیر فعال نمایید.

امکان بازگشایی هرگونه فایل متنی درون نرم افزار

برای استفاده از امکانات متنوع نرم افزار شما میتوانید هر فایل متنی با هر فرمتی را در نرم افزار گشوده و مطاله نمایید.

علاوه بر پشتیبانی از قالب های معمول اسناد (doc, docx, xls, xlsx, csv, pdf و ...)، شما می تواند وب سایت های مورد نظر خود را نیز به صورت مستقیم در برنامه گشوده و به سادگی مطالعه یا ترجمه کنید.

تلفظ واژه یا عبارت مورد نظر

با کلیک بر روی نماد بلندگو در مقابل واژه یا عبارت مورد نظر خود در واژه نامه، شما می توانید به تلفظ صحیح آن ها دسترسی داشته باشید.

واژه های برگزیده

با اضافه کردن واژه های مورد نظر خود به لیست واژه های برگزیده، می توانید به واژه ها و معنی آن ها برای همیشه دسترسی داشته باشید. با مطالعه و تکرار واژه های جدیدی که به واژه های برگزیده خود اضافه می کنید، می توانید معنی آن ها را به خاطر بسپارید.

آخرین نسخه
پسورد فایل فشرده
foomansoft.ir
دانلود نرم افزار
خرید محصول